AWARIA

Awaryjne otwieranie samochodu Sieradz – na czym polega

Każdemu może się przydarzyć zatrzaśnięcie kluczyków, zgubienie ich czy nawet zniszczenie. W sytuacji, kiedy nie możemy dostać się do auta, a nie możemy użyć kluczyków zapasowych, najlepiej skorzystać z usług specjalistów, którzy oferują usługę awaryjnego otwierania samochodów. Na czym polega taka usługa?

Zarówno pojazdy z systemem bez kluczykowym, jak i te z tradycyjnym zamkiem wymagać mogą interwencji specjalistów od awaryjnego otwierania zamków. Zazwyczaj jest to chwila nieuwagi, by nasze auto przestało być dla nas dostępne. W takiej sytuacji, zamiast próbować samodzielnie otwierać auto, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy wiedzą jak poradzić sobie nawet z najtrudniejszym zamkiem.

Istnieje kilka różnych metod awaryjnego otwierania samochodu. Pierwsza to metoda tak zwana złodziejska 😉 Polega ona na wykorzystaniu specjalnych narzędzi ślusarskich, które używane są również przez złodziei 😉 Natomiast druga metoda to wykorzystanie poduszek hydraulicznych w celu podważenia drzwi i dostania się do kluczyków.

Awaryjne otwieranie samochodu Sieradz – otwieranie narzędziami ślusarskimi

Tę metodę stosuje się najczęściej, gdy kluczyki zostały zniszczone lub zgubione i niestety nie ma możliwości skorzystania z zapasowych kluczyków. Sprawdza się ona również w sytuacji zatrzaśnięcia kluczyków w środku pojazdu.

Firmy, które świadczą usługi – awaryjne otwieranie drzwi Sieradz, stosują zaawansowane narzędzia ślusarskie, którymi mogą otworzyć praktycznie każdy rodzaj drzwi, no poza drzwiami zaryglowanymi, z którymi jest to większe wyzwanie. Plusem tej metody jest brak ryzyka uszkodzenia karoserii samochodu oraz uszczelek. Doświadczony otwieracz awaryjny nie zniszczy również zamka.

 

Awaryjne otwieranie samochodu Sieradz – otwieranie przyssawkami i poduszką hydrauliczną

 

Ta metoda otwierania aut stosowana jest, gdy we wnętrzu auta zostały zatrzaśnięte kluczyki. Wtedy specjalista chwyta za szybę od drzwi specjalną przyssawką, odgina je i tworzy szczelinę, w którą wsuwa się poduszkę hydrauliczną i zaczyna ją pompować, co powoduje powstanie większej przestrzeni.

Ta metoda powinna być stosowana wyłącznie przez fachowców, ponieważ laik może zniszczyć uszczelki czy porysować lakier. Z takiej usługi można zazwyczaj skorzystać w ramach wykupionego ubezpieczenia assistance.

Gdy chcesz skorzystać z awaryjnego otwierania auta, adresy firm oferujących takie usługi znajdziesz przez Internet. Jeżeli szukasz dobrej oferty w Sieradzu lub okolicy, usługi tego rodzaju świadczy https://nowicar.pl/, którzy mają w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie potwierdzone opiniami od zadowolonych klientów.

 

Popularne tagi: pomoc drogowa Sieradz laweta Sieradz pomoc drogowa Sieradz s8 , holowanie Sieradz pomoc drogowa s8 Sieradz pomoc drogowa Łask , holowanie Łask laweta Łask