Bez kategorii

Kontrola tankowania – wsparcie dla firm transportowych

Własna firma transportowa to marzenia naprawdę wielu osób, wiele z nich zdążyło je już zrealizować. Często jednak nie byli całkowicie przygotowani do tego przedsięwzięcia, przez co ich zyski nie są aż tak spektakularne. Jednym z najważniejszych elementów wpływających na funkcjonowanie firmy transportowej, są nowoczesne technologie, które okazują się naprawdę pomocne, a często wręcz niezbędne – w czym konkretnie mogą pomóc?

Zbiorniki dwupłaszczowe – bezpieczeństwo przede wszystkim

Zbiorniki dwupłaszczowe to dzisiaj podstawa bezpieczeństwa w zakresie przechowywania paliwa czy chemikaliów. Można powiedzieć, że to dwa zbiorniki w jednym. Główny służy do przechowywania cieczy, drugi, większy (około 110% objętości) jest dodatkowym zabezpieczeniem, dzięki czemu nawet w sytuacji, w której główny zbiornik ulegnie uszkodzeniu, ciecz dalej pozostanie w bezpiecznym miejscu.

Nowoczesne rozwiązania – kontrola tankowania

Poza bezpieczeństwem nowoczesne zbiorniki oferują wiele rozwiązań technologicznych jak, chociażby kontrola tankowania. Daje to możliwość kontrolowania przepływu benzyny w firmie, a to prowadzi bezpośrednio do oszczędności. Panel kontrolny pozwala na generowanie raportów i wykresów, dzięki czemu prowadzenie archiwów tankowania będzie zbędne. Co więcej, wszystkie informacje możesz wysłać bezpośrednio na swój telefon – masz więc kontrolę, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. Wiesz więc kto, kiedy i ile paliwa zatankował do konkretnego pojazdu, co ciekawe, będziesz miał też wgląd w spalanie podczas tras.

Jakość ma znaczenie!

Zbiorniki na paliwo to niemały wydatek, dlatego, zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego modelu, warto upewnić się, że producent i dostawca to rzetelni przedsiębiorcy. Łatwo i szybko zrobisz to z pomocą internetu – wystarczy wpisać żądaną frazę, a po chwili będziesz miał wgląd w opinie i komentarze poprzednich klientów danej firmy.

Zadzwoń:
+48 690 58 58 58

Odwiedź stronę:
https://lssglobal.eu/
kontrola tankowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 4 =